Scroll to top

#47 Reflect. Giydiğin Her Şeyin Bir Hikayesi Var!

Konuklu Seri

#47 Reflect. Giydiğin Her Şeyin Bir Hikayesi Var!

Giydiğin her şeyin bir hikayesi var sevgili dinleyici. Aslında tükettiğin her şeyin. Tabağına bir yemeğin gelişinden, giydiğin gömleğin dolabına girşine kadar. Önemli olan bu hikayeyi kovalamak. Eğer hikayelerin peşine düşersen, hem daha güzel hem daha kaliteli hem de daha adil "tüketen" bir hayatın olacak.

reflect, tam da bu hikayeleri kovalayanlar için var olan bir marka. İnsani ve dünyayı gözeterek, şeffaf bir üretim sürecinden geçen kıyafetlerin insana vereceği vicdani rahatlık ve mutluluk paha biçilemez. Ama reflect'in güzellikleri burada da bitmiyor. reflect ürünlerinin çizgilerinde itinayla işlenmiş inanılmaz değerli hikayeler var. Giydiğin kıyafetin bir duruşu, bir anlamı ve dünyaya söyleyecek bir sözü var reflect'te.

İstersen biz spoiler vermeyelim. Sen direk bölümü aç ve bu hikayeleri ilham verici genç girişimci Eray Erdoğan'dan dinle. Sonra zaten kendini internet sitelerine girip daha fazla hikaye keşfetmekten alamayacaksın.

Ayrıca reflect ürünlerini kendi gözlerinle görüp satın almak ve reflect'in çok değerli ekibiyle tanışmak istiyorsan 21 Aralık saat 20:00'da Salon İKSV'de yapılacak olan lansmana da davetlisin.

Post a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir